SEO optimizavimas

Įvertinimas: 5 iš 5 (82) balsai
Kaina nuo: 50 €
seo optimizavimas
SEO optimizavimas – tai tinklapio pritaikymas paieškos sistemai Google, Tinklapio reitingų kėlimas, lankomumo didinimas. Šiame amžiuje Google paieškos sistema pasinaudoja kas 2 internautas kasdien ieškodamas reikiamos informacijos, paslaugų, prekių, todėl seo optimizavimas yra būtinas, kad internautai ieškantis Google sistemoje atrastu mūsų tinklapį, tam reikės Tobulo SEO optimizavimo. SEO optimizacija nėra kelių kodų įrašymas, ar tik meta nustatymas, seo optimizacija reikalauja daug sudėtingo darbo, kurį reikia atlikti kruopščiai, atsižvelgti į kiekvieną klaidą, prieš kiekvieną žingsnį reikia gerai apgalvoti ką darome. Po kiekvieno sėkmingo seo optimizavimo jūsų tinklapis kils aukštyn ir aukštyn… Ir seo optimizavimas jums atneš naujų klientų.

seo optimizacija

SEO optimizavimas

Susikūrus tinklapį ne pagal paieškos reikalaujamą struktūrą, jo tikrai lengvai neatrasime Google paieškoje, todėl prieš kūrimą reikėtu gerai apgalvoti tinklapio struktūra pagal SCHEMA.ORG arba naudotis Google Webmaster Tools struktūrinių duomenų žymekliu. Turinį pateikti pagal svarbą ir struktūros taisykles, nenaudoti daug Vaizdinės medžiagos, o geriau pateikti daugiau tekstinės informacijos. Kai sudarysime puikia struktūrą, galėsime pradėti kurti tinklapį. Kūrimo stadijoje reikėtu nepamiršti ir visų kitų vidinio seo optimizavimo taisyklių ir techninių nustatymų.

seo pandaAš žinau kaip veikia Google algoritmai!
Ne vienerius metus teko daug kurti ir testuoti, kol atradau visus Google algoritmų keitimosi eigas, ir sudariau savo taisykles pagal Google algoritmus seo optimizacijai. Kas kart dirbdamas su seo optimizacija, atrasdavau vis naujų klaidų, bet žinoma ir naujų pliusų, po daugybės klaidų ir pliusų atradimų aš galiu save pavadinti SEO specialistu, nes po daugiau kaip 30 optimizuotų projektų, kiekvienas naujas visada pasiekdavo aukščiausias pozicijas Paieškos sistemoje Google. Ir kiekvienas tinklapis kuri optimizuosiu ateityje irgi pasieks aukštas pozicijas Google paieškoje.

Pagrindinės taisyklės:
1. Tinklapio struktūriniai duomenys.
2. Tinklapio užkrovimo greitis neviršytu 200 ms.
3. Pastovus SERVERIO veikimas.
4. Unikalus turinys.
5. Turinio išdėstymas pagal svarbą.
6. Tinklapio Mobili versija.
7. Pastovus tinklapio turinio didėjimas.
8. Webmaster Tools ir Analytics stebėjimas.
9. SEO straipsnių rašymas.
10. Atgalinės nuorodos.
11. Socialinis aktyvumas (Facebook, +Google, Twitter).
12. Tinklapio html kodo tobulinimas.
13. Klaidu ieškojimo ir šalinimo automatinės sistemos (Programavimo būdais).
14. Nenaudoti nereikalingo turinio tinklapyje, dėti tik tai, kas yra tikrai svarbu.
Ką aš galiu jums pasiūlyti?
Tobula tinklapio struktūrą, kurios dėka jūsų tinklapis pradės judėti aukštyn;
100 procentinę analizė bus atliktas per 24 val. išanalizuosiu jūsų tinklapį nuo išorės iki vidaus ir pateiksiu ataskaitą;
Konkurencingumo nustatymas ir optimizacijos trukmės nustatymas;
Visus reikiamus Programavimo darbus atliksiu pats be papildomų mokesčių;
Garantuoju TOP  10 visų 100%;
Kiekvienam prieinamas kainas;
Mėnesinę ataskaitą kiekvieno mėnesio paskutinę dieną.
Autorius:
Informacija atnaujinta: 2015-04-06, 7:03