Telefonas: +37060718070
El.paštas: info@dyman.lt

Warning: A non-numeric value encountered in /home/fejosskr/domains/dyman.lt/public_html/wp-content/themes/mrseo/framework/modules/title/title-functions.php on line 490

Blog

Home  /  SEO patarimai   /  SEO paveikslėliams

SEO paveikslėliams

Sveiki, šiandien parašysiu kaip reikėtu optimizuoti paveikslėlius, kad jie būtu randami Google paveikslėlių paieškoje, ir suteiktu papildomų lankytojų bei naudos jūsų tinklapiui. Kaip tinkamai atlikti seo optimizavimą paveikslėliams tinklapyje, kokie seo kriterijai čia yra, bei pateiksiu pavizdžius

Pažiūrėdamas įvairių lietuviškų tinklapių Surce HTML kodą pamatydavau padarytą betvarkę. Paveikslėliai nėra vadinami žodžiais, o pavadinimai iš skaičių… Kitiems patinka pavadinimą sudaryti ir skaičių bei raidžių mišrainės (fsd4dsf45sdf4dsf2). Apie raktinius žodžius dauguma tiesiog negalvoja, vienas pagrindinių ir reikalingu paveikslėlių ALT ir tai dažniausiai lieka tuščias, taip sakant labai mažai kas rupinasi seo optimizavimu paveikslėliams tinklapyje.

Taigi paveikslėliai įdėti dažniausiai taip:

<img src=“image/failas.jpg“/>

<img src=“image/failas.jpg“ style=“float:left;margin:5px;“/>

<img src=“image/failas.jpg“>

<img src=“image/kjgvfcdxsxdcfvghbgvf.jpg“ />

Taip dėti paveikslėlių html kodo nereikėtu, tai padarys html validumo klaidų ir sumažins reitingus  seo optimizavimui.

Pirmiausia ir svarbiausia nėra alt ir title, negalima naudoti style, vietoje to naudokite class arba id , paveikslėlis neužbaigiamas />, paveikslėlio blogas pavadinimas, niekada nerašykite 145sd5fsff.jpg, visada pavadinimus darykite taip: raktažodis.jpg.

Taip turėtu atrodyti teisingai įdėti paveiksliukai:

<img src=“image/failas.jpg“ alt=“failas“ title=“failas“/>

<img src=“image/failas.jpg“ alt=“failas“ title=“failas“ class=“failas“/>

Jai jums paveiksliukas reikalingas  150×150 tokių išmatavimų ir dėkite, nedėkite didesnių ir nespauskite su  width height atributais.

Ačiū, kad skaitėte.

Deividas Dyman - programuotojas ir SEO specialistas nuo 2007 metų pradėjęs kurti pirmąsias WAP svetaines, dabar jau programuoju įvairaus sudėtingumo internetines svetaines.